Передзвоніть мені!

Перезвони, перезвони…
Пам’ятаєте, на початку в 90-х з’явилися у нас так звані “замовлення по каталогу” коли приходили на пошту каталоги відомих  і невідомих  фірм,  замовлення робилося і отримувалося поштою. не завжди воно відповідало тому, що показано в каталозі, але оплата при отриманні приміряла з такими покупками, а шалені націнки на іноді дуже дешевих речах не давали збанкрутіти на відмовах власникам компаній.

Далі прийшли і доречі ще існують і досі “телефоні” продажі, коли в будь-який зручний чи не дуже для вас час вам телефонує навідома людина, по телефону пропонує шось купити, далі ситуація аналогічна з каталогами.

Цивілізований світ втім давно відійшов від дзвінків як способу і супроводу продажу, адже з розвитком таких гігантів як Аліекспрес, Ібей, Алібаба, які дають змогу робити покупки людям з різних країн і континентів, відповідно з різними мовами спілкування – телефоні дзвінки просто незручні.

Сьогодні телефоний дзвінок актуальний в спілкуванні між діловими партнерами або між близькми людьми, але все частіше, і ми в числі цих людей телефоні дзвінки від незнайомих людей в часто незручний час просто дратують.
“Доброго дня, компанія така-то, ви оформилои покупку, Ви  не передумали..?” Не дуже розумно звуить, правда? Адже покупець – людина доросла, при пам’яті, в замовленні в інтернеті вказала всі дані – для чого перезвони, для чогог відривати людину від ділової бесіди з колегою, від навання, пробіжки чи заміни підгузника маленькій дитині, для чого дзвінки?

Інша справа коли покупцю потрібно шось уточнити, він сам телефонує в компанію, каже оператору свої побажання, але в замовленні все одно отримує шось не те і не так. Чому? Бо оператори теж люди, і можуть просто фізично не зрозуміти, недочути, переплутати.  Крім того, при консультації по телефону неможливо показати додаткові фото, кольори, аналоги товару. В письмовій формі помилки виключені. за допомогою месенджерів (Вайбер, телеграм) не кажучі про більш повільну електрону пошту покупець завжди бачить  що він і як замовив, уточнив і т.д., і в разі виникнення помилки продавець і покупець матимуть письмовий, зафіксований рух замовлення, що виключає непорозуміння і суперечки, хто ж і чого саме не зрозумів чи переплутав.

Дуже цікавий факт “гарантії по телефону”. за роки нашої роботи, ще коли ми не відійшли від телефоних дзвінків іноді чули питання “а виправда не кинете”  або “а у вас правда все серйозно”?
І якби у нас було несерйозно або було бажання “кинути”, ну невже б про це сказали по телефону?

Коли з 1.01.2019 року ми повнісю припинили практику “перезвону” траплялися іноді відмови від замовлення з причини “ви не перезвонюєте, це насторожує”… Тобто голос незнайомої людині в телефоні з сім-картою за 20 грн. це більша гарантія, ніж запропоновані в описанні кожного товару ссилки на наші відеоогляди на Ютубі, на фото від наших клієнтів в наших унікальних речах,  вже не кажучі про відгуки на всіх наших сайтах і про свідоцтво держреєстрації. Серйозно, голос то більша гарантія? ))

Ось наприклад

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І зовсім неважливо, що в описанні товарів ми вказуємо “перезвон не передбачениий”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.